MAALIMISE TÖÖTOAD GRUPPIDELE

Grupiga maalimise koolitused pakuvad ainulaadset võimalust ühendada loovust, sotsiaalsust ja teraapilist kogemust ühte, luues meeldejäävaid hetki ja sügavaid seoseid.

Ideaalne võimalus kogeda kunstiteraapia võlu. Koos maalimine loob turvalise ja toetava keskkonna, kus saate vabalt väljendada oma emotsioone ja mõtteid kunstiteose kaudu.

2022. aastal kutsuti maalikunstnik Taisi Neeme Vinni-Pajusti Gümnaasiumisse kunstiteraapia töötuba juhendama, mille käigus peegeldus osavõtjate silmis rahulolu.

https://dea.digar.ee/article/koduvallavinni/2022/05/01/8

Broneerige töötuba

Telefon: +372 5850 5124
E-post: tahegalerii@gmail.com

Töötoa broneerimiseks võite kasutada ka kontaktvormi:

Mida oodata grupiga maalimise töötoalt?

Grupiga maalimise koolitused loovad tugeva aluse uute sõprussuhete ja mälestuste loomiseks. Ühine kunstiloomine ühendab inimesi, kes jagavad sarnast huvi, mis loob soodsa pinnase pikaajaliste sidemete tekkeks. Maalimise ajal jagatud naeratused, väljakutsed ja eduelamused muudavad koolitusest meeldejääva ja südamliku kogemuse. See on suurepärane võimalus luua uusi mälestusi koos sõprade, kolleegide või perega.

Grupiga maalimise koolitused on terviklik kogemus, mis ühendab kunstiloomise, teraapia, sotsiaalse suhtlemise ja meeldejäävad hetked. See on suurepärane võimalus avastada enda loomingulisust, saada inspiratsiooni kaaslastelt ning luua sügavaid sidemeid teiste kunstihuvilistega. Lisaks sellele pakub see ka väärtuslikku meelelahutust ja puhkust argipäevast. Grupiga maalimise koolitused on rohkem kui lihtsalt kunstiklassid, need on kogemus, mis jääb teie südamesse pikaks ajaks.

Avage oma süda ja meeled uute võimaluste ja elamuste jaoks grupiga maalimise koolituste maailmas!